Mermer doğallığı ve sadeliği ile evlerinize yeni bir hava katıyoruz.


Dünya’nın mermer üretiminde önde gelen ve mermerin ana merkezi olan Afyonkarahisar’da 2018 yılından bu yana “Marmo Home” firmamız bünyesinde göstermiş olduğumuz faaliyet ile kaliteli bir hizmete imza atmış bulunmaktayız. Doğal mermer üretiminde birinci sınıf işçiliğimiz ve hizmet desteğimiz ile yoğun ilgi görerek ilerlemeye devam etmekte ve gün geçtikçe çok daha geniş kitlere ulaşmaktayız.


Mermerciliğin ev ve binaların duvar döşemelerinde kullanılmasının yanı sıra üretimi genişleterek birçok alana zarafet katacak mermer üretimine geçtik ve fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz imalatlarla mermerden mobilyalar (mermer zigon sehpa, mermer orta sehpa, mermer masa) ve mutfak aksesuarları ile yaşam alanınızın her bir köşesine güzel dokunuşlar yapmaya ve bu doğallığı kaliteyle sunmaya başladık.


MİSYONUMUZ


Bazı alanlarda kullanılan mermerlerin daha birçok alanda kullanılmasını öngörerek mermer üretiminde bir ilki yaşatmayı ve yaşadığınız her alana, doğal mermerler ile ihtişam katmayı amaçladık. Bu amaç doğrultusunda yaşam alanı için gerekli olan tüm aksesuarların doğal mermerler ile üretimini gerçekleştirmeye başladık.


Fabrikamızda ürettiğimiz mermer mobilya satışı ile sınırlı kalmayarak üretimimizi, çevrimiçi mağazalarımızdan Online olarak müşterilerimizin satışına sunarak bir diğer gayemizi gerçekleştirmenin de adımını attık. Aynı zamanda bu süreç içerisinde “Marmo Home” olarak kuruluş anından itibaren müşteri fikir ve yorumlarını dikkate alarak üretime katkı sağlamaya devam etmekteyiz.


VİZYONUMUZ


Afyonkarahisar’da 2018’de başladığımız mermer mobilya (mermer zigon sehpa, mermer orta sehpa, mermer masa) üretimimizi, Türkiye’nin her bir yerine duyurmaya devam etmek ve uzun soluklu olacak bu yolda ilerlerken gücümüze güç katmak en büyük vizyonumuzdur.  Zira müşterilerimizin desteği ile üretimimize sundukları fikir ve görüş katkılarıyla daha üst düzey kaliteye ulaşmak önem verdiğimiz bir diğer husustur.


Mermer mobilya ve aksesuar üretiminin doğallığı, şıklığı ve sadeliği ile evlerinize konuk olacak mutfak aksesuarları, ev aksesuarları ve mobilyalar ile sizi mest edecek değişik bir yaşam alanı sunmak ve kaliteli hizmetimizden en iyi imkânlarla yararlanmak amacıyla büyümeye devam edeceğiz. Bunun yanı sırada kendi tercih ve zevkinize göre tasarlamamızı istediğiniz mermer mobilya üretimlerini sizler için şekillendirmeye özen göstererek bu yolda beraber yürümeye devam etmekte en büyük gayelerimiz arasında daima yerini alacaktır.


MARMO HOME